Кондиціонер — вбивця публічних дискусій.

Для людей інфантильних, без-чи-мало-відповідальних, досить легко знаходити винуватця власних труднощів й негараздів. Я такого знайшла. Це — кондиціонер, «кондішен», як його люблять називати у київських офісах, провітрювач, якщо хочете, бездушна, у всих розуміннях, машина. Надзвичайно оригінальний творчий винахід — розмістити його просто над робочим місцем. Цього «рятівника» влітку, взимку, коли «душно», «треба провітрити», тощо. Просто на межі з БДСМ — рідкісне мазохистське задоволення. Тобто тобі, працюючи і працювати під ним не можна, і без нього під ним працювати не можна. Вже вдруге така моя робота з пультом від кондиціонера в одній руці і мишкою та клавіатурою в іншій (почергово-) завершується нежиттю, застудою.

Й, як назло, якраз сьогодні, будучи ще притомною, планувала піти на досить цікаву публічну дискусію. На запрошення Фонду ім. Гайнріха Бьолля: Публічна подіумна дискусія на тему: „Україна на роздоріжжі:
„керована демократія“ чи демократична конституційна реформа?“. Ще й цікавих людей до цієї, заполітизованої останнім часом, теми запросили: Референти:

Інна Підлуська (Ялтинська Європейська Стратегія YES, Київ)
Євген Захаров (Харківська правозахисна група, Харків)
Сергій Рахманін (журналіст „Дзеркало тижня“, Київ)
Володимир Фесенко (Центр прикладних політичних досліджень, Київ)

Бо саме у такому ключі, мені видається, слід обговорювати конституційну реформу — правозахисному, аналітичному, проєвропейському.

А я не пішла.

Кондиціонер — вбивця публічних дискусій.: 2 комментария

  1. Сравните устройство, монтаж и условия эксплуатации кондиционеров :
    а) БК-500 — это старые советские кондиционеры;

    б) МИДЕА, SAMSUNG и др. — в общем СУЕР-ПУПЕР СОВРЕМЁННЫЕ и др.

    ВАША фраза будет иметь место 100%.

    Вопрос. Так всё же какой тип кондиционеров, при неграмотном монтаже и эксплуатации будет УБИЙЦЕЙ.

Комментарии запрещены.