Фільм «Росія 88» у Києві.

Буду тут час від часу згадувати про ті фільми на «Молодості», що сама хочу-планую-рекомендую подивитись.

Отже. «Росія-88».

Фотографии в альбоме «Кадри з фільмів» vesny-olga на Яндекс.Фотках

У конкурсній програмі повнометражних фільмів МКФ «Молодість» бере участь стрічка режисера Павла Бардіна «Росія 88». Псевдодокументальний фільм-драма розказує про молодіжну субкультуру скінхедів.

Банда скінхедів «Росія 88» знімає агітаційні ролики, щоб викладати їх потім в Інтернет (Youtube). Поруч з цим камера фіксує життя банди – до оператора звикають та перестають звертати увагу. Голова банди – Штик дізнається, що його сестра зустрічається із хлопцем «кавказької зовнішності».

Як стверджують автори фільму, сюжет видуманий, але заснований на фактах реального сучасного російського життя. У фільмі використовувалась оригінальна нацистська музика, одяг купували в реальних московських крамницях, а герої розмовляють фразами із переписки двох нац-діячів, електронну пошту яких взламала хакерська команда антифашистів. Деякі кадри поставлені в «оригіналі», з відео, яке існує і сьогодні в Youtube.

Знімали картину за власний кошт Павла Бардіна – загалом сума за зйомки нараховує не менш сотні тисячі доларів. На стадії просування фільму до фінансування підключилась група продюсерів на чолі із Олександром Роднянським.

Прем’єра фільму «Росія 88» відбулась на Berlinale 2009 поза конкурсом, в рамках програми «Panorama» 6 лютого 2009 року. Не в останню чергу на відбір стрічки вплинула її політична актуальність, яка не менш важлива для конкурсного журі ніж художня цінність та зображувальна естетика. Аудиторія дуже позитивно сприйняла картину.

В Росії ж і досі проблеми з показом цієї стрічки, хоча прокатна ліцензія у нього є. Головною проблемою залишається питання безпеки глядачів, тоді як неонацисти встигають зробити застереження кожному, хто наважується переглянути «Росія 88».

В інтерв’ю для сайту proficinema.ru, головний режисер Павєл Бардін зазначив, що сучасний нацизм все ж таки можна перемогти: «З дитинства усі знають, що фашизм – це погано, і що ми його перемогли. Дуже важливо, щоб люди зрозуміли, що висловлюваннями «Росія для росіян» вони підтримують фашистську ідеологію. Якщо більша частина нашого суспільства виступить проти цього, проголосить рівність усіх людей перед законом, підгрунтя з під ніг нацистів буде вибито».

За підтримки правозахисної організації «Міжнародна Амністія в Україні» готуюється до друку спеціальний буклет позаконкурсної Програми «Кіно за права людини», куди увійде й інформація про фільм «Росія 88. Активісти Amnesty International проведуть під час Фестивалю й інформаційні акції проти расизму, приурочені до показу стрічки «Росія 88».

Кіно очима Олексія Германа-молодшого

Зараз під час інтернет-конфи молодий український режисер Олександр Кокизюк («Дошка») послався на цю рекламу:
http://www2.maidan.org.ua/n/pressk/1255968309

А скажу, що Олексій Герман-молодший, можливо знову завітає до Києва наприкінці жовтня!

Фотографии в альбоме «З Молодості» vesny-olga на Яндекс.Фотках

З медіа-кіноклубу 14.10 (12.08 на схід від Бухаресту)

Фотік таки на смітник….

Рада була побачити серед учасників пані Наталю Беліцер та Віктора Пушкаря:

Фотографии в альбоме «З кіноклубу» vesny-olga на Яндекс.Фотках

А ще такі гості були, як Торніке з Тбілісі. Так, фотографувати не вмію, може в Могилянці навчать-) Чи могилянці-)

Фотографии в альбоме «З кіноклубу» vesny-olga на Яндекс.Фотках

Панахида у Мюнхені з нагоди 50-річчя від дня загибелі С. Бандери

У німецькому Мюнхені відслужили панахиду з нагоди 50-річчя від дня загибелі Степана Бандери.

Урочистості відбулися 17 жовтня. Для участі у відзначення цієї дати до Мюнхена прибули понад 300 українців з Австралії, Великобританії, Бельгії, США, Канади, України, Чехії та Німеччини.

Біля могили одного з лідерів українського національно-визвольного руху на цвинтарі Валдфрідгоф єпископ німецький та датський Петро (Крик) відслужив Соборну Панахиду. По завершенню служби присутні заспівали гімн України.

С.Бандера був вбитий 15 жовтня 1959 року агентом КДБ Богданом Сташинським у під’їзді будинку, в якому він проживав з родиною у Мюнхені. Для його вбивства було використано спеціальний пістолет, який стріляв розчином ціаністого калію.

Подаю свої фото з відвідин Лісового цвинтаря, де похований Степан Бандера.

Фотографии в альбоме «Мюнхен, вересень 09» vesny-olga на Яндекс.Фотках

Смертная казнь — это умышленное убийство!

Активисты Amnesty International в Молдове, России и Украине провели 8 октября 2009 года публичные акции, призывающие к отмене смертной казни. Эти акции прошли в преддверии Международного дня за отмену смертной казни у зданий посольств Республики Беларусь в Москве, Киеве и Кишиневе.

Беларусь является последней из стран Европы и бывшего СССР, где продолжают казнить людей. Высшая мера наказания в Беларуси окружена завесой секретности. Смертную казнь приводят в исполнение выстрелом в затылок, и порой, на исполнение приговора требуется больше одной пули. Тело не передают родственникам, которых зачастую ставят в известность постфактум, при этом место захоронения сохраняют в тайне, что причиняет семье ещё большее горе.

«Смертная казнь — предельная форма лишения человека его прав. Она представляет собой преднамеренное и хладнокровное лишение жизни человека государством. Это жестокое, бесчеловечное и унижающее достоинство наказание применяется во имя справедливости», говорит Сергей Никитин, директор представительства Amnesty International в России.

В петиции Amnesty International, переданной властям Беларуси организацией, изложены призывы:

* незамедлительно ввести мораторий на вынесение смертных приговоров и исполнение казней с тем, чтобы в дальнейшем полностью отказаться от применения смертной казни в соответствии с резолюцией 63/168 Генеральной Ассамблеи ООН от 18 декабря 2008 года;
* безотлагательно заменить все вынесенные смертные приговоры сроками лишения свободы.

«Смертная казнь является крайним отрицанием прав человека, в частности, права на жизнь. Исполняя смертные приговоры, государство уподобляется преступнику и совершает хладнокровное и предумышленное убийство. Мы призываем власти Республики Беларусь последовать примеру Украины и полностью отменить смертную казнь!», отметила Татьяна Мазур, исполнительный директор Amnesty International в Украине.

«Применение смертной казни в современном мире может рассматриваться как «месть» государства за совершенные преступления. Чем больше общество поддерживает идею применения смертной казни, тем больше оно удаляется от демократических принципов управления обществом. Большое количество смертных приговоров на самом деле не препятствует увеличению преступлений, а латентно способствует формированию идеологии мести, что само по себе опасно для будущих поколений», заявил Виктор Суручану, исполняющий обязанности исполнительного директора Amnesty International Moldova.

Директор Российского ресурсного центра Amnesty International Сергей Никитин также отметил, что смертная казнь является потенциальной проблемой и для России: «Российская Федерация — единственная из 46 стран-членов Совета Европы, которая подписала, но не ратифицировала шестой протокол Европейской конвенции по правам человека, отменяющий смертную казнь. Кроме того, с 1 января 2010 года существует угроза вынесения смертных приговоров в нашей стране. В этот день институт суда присяжных будет введен в последнем регионе Российской Федерации — Чеченской республике. В феврале 1999 года Конституционный суд (КС) РФ принял постановление, по которому ни один гражданин России не может быть казнен, пока суды присяжных не будут введены во всех регионах страны. Мы призываем правительства Российской Федерации и Беларуси сделать смертную казнь достоянием истории!».

Дополнительная информация

В Беларуси официальных данных о числе приведённых в исполнение смертных приговоров нет, однако, по оценкам Amnesty International, с момента обретения Беларусью независимости в 1991 году в стране, предположительно, казнили не менее 400 человек. По сообщениям СМИ, в 2008 году в стране казнили четырёх человек. В 2009 году (по состоянию на сегодняшний день) было вынесено ещё два смертных приговора: 29 июня Брестский областной суд приговорил к исключительной мере наказания 30-летнего Василия Юзепчука, а 22 июля Минский областной суд приговорил к смертной казни 25-летнего Андрея Жука.

Фільм про дочку Сталіна 21.10 у Київському медіа-кіноклубі.

Фонд ім. Фрідріха Еберта (Регіональне представництво в Україні та Білорусі) та Молодіжний правозахисний центр

з нагоди 39-го кінофестивалю «Молодість» запрошують журналістів та блоггерів, режисерів-документалістів і громадських активістів, 21 жовтня 2009 року, о 18.30, взяти участь у заході:

Київський медіа-кіноклуб.

У програмі – перегляд документальної стрічки режисера Лани Паршиної «Світлана про Світлану» (2008, США). Фільм брав участь у позаконкурсній програмі «Кіно проти тоталітаризму» 38ої «Молодості».

Фотографии в альбоме «Кадри з фільмів» vesny-olga на Яндекс.Фотках

Дочка Йосипа Сталіна зробила виняток і перервала мовчанку для режисерського дебюту Лани Паршиної. Стрічка “Світлана про Світлану” на основі ексклюзивного інтерв’ю Світлани Аллілуєвої – це історія, в якій одна Світлана шукає іншу, аби знайти відповіді на питання, які турбують її з тих пір, як їй минуло десять років.

Режисер Світлана “Лана” Паршина народилася і виросла в Москві. В 21 рік переїхала до Сполучених Штатів, де, маючи кілька академічних ступенів, працювала перекладачем у проектах бібліотеки Конгресу, позаштатним журналістом, консультантом зі зв’язків із громадськістю та кризовим менеджером в Нью-Йорку. Але кіно було її пристрастю, тож вона кинула перспективну кар’єру, щоб доторкнутися своєї мрії. Вступила до Школи мистецтв Тиш у Нью-Йорку. За кілька років зняла низку незалежних фільмів. “Світлана про Світлану” – документальний фільм про доньку Йосипа Сталіна, Світлану Аллілуєву – її режисерський дебют.

Фото Д. Ткаченка з минулорічної дискусії Програми «Кіно проти тоталітаризму» МКФ «Молодість» за участі режисера Лани Паршиної:

Фотографии в альбоме «З Молодості» vesny-olga на Яндекс.Фотках

Серед гостей клубу – представники оргкомітету 39ої «Молодості», партнери позаконкурсної програми «Кіно за права людини», зокрема, Олександр Павліченко – директор Бюро інформації Ради Європи в Україні.

Метою медіа-кіноклубу є популяризація демократичних і соціальних цінностей шляхом показу документальних фільмів та проведення публічних дискусій за участи громадсько-активних журналістів та запрошених експертів на важливі соціальні теми, підвищення журналістського інтересу до зазначених тем, наближення представників експертного середовища до медійників та привернення уваги громадськості до світового та українського документального кінематографу.

Медіа-кіноклуб збиратиметься у новому приміщенні арт-галереї «Худграф» за адресою: бульвар Т.Шевченка, 33 (вхід до бізнес-центру, 2ий поверх). Реєстрація: Ольга Веснянка, vesna@prostirzmin.org, 8050 3346604.

Цікаво й у контексті:

У Басманному районному суді Москви почалися слухання у справі Сталіна.
Онук Йосипа Сталіна подав позов до «Нової газети», що поставила під питання честь і гідність радянського диктатора.

Студия дубляжа «Adioz Production» приглашает к сотрудничеству ПЕРЕВОДЧИКОВ

12:34 06.10.2009
Студия дубляжа «Adioz Production» приглашает к сотрудничеству ПЕРЕВОДЧИКОВ
Ділюсь інфою.

*Студия дубляжа «Adioz Production»,*

занимающая в Украине ведущую позицию в сфере дубляжа/озвучивания фильмов
для кинотеатрального/телевизионного экрана,

*приглашает к сотрудничеству ПЕРЕВОДЧИКОВ с опытом работы в ТВ и/или в
киноиндрустрии.*

Нас интересуют переводчики для перевода фильмов/сериалов (дубляж и
озвучивание) с английского языка
*на РУССКИЙ и УКРАИНСКИЙ языки.*

Присылайте расширенное резюме с указанием проектов, над которыми Вы работали
(название проекта, язык перевода, студия дубляжа)
*на адрес info@adiozproduction.com с пометкой ПЕРЕВОДЧИК.*

With kind regards,
Katerina Zaporozhets.

AdiozProduction Studio
02068 Revutskogo str. 31, Kiev, Ukraine
www.adiozproduction.com
Katya.Zaporozhets@adiozproduction.com
Tel./Fax.: (+38044) 562 59 16, 569 69 89
Mob.: (+38050) 388 70 11


read more at Vesno

Оператора-режиссера монтажа. Мужчина. Чому?

Таке оголошення профспілка надіслала:

Компания Astrum для собственного корпоративного ТВ-проекта (который транслируется на «Первом деловом» канале и сайте компании) объявляет конкурс на вакантные должности:

Ведущего ежедневной программы экономических новостей
Мужчина, 27-40 лет
Требования к кандидату:

— опыт работы на телевидении или радио, желательно в программах экономической тематики
— знание литературного русского языка, экономической лексики,
— навыки редактирования текстов экономической тематики будут преимуществом
— знание орфоэпии английского языка (чистое произношение имен и названий) будет преимуществом
— умение работать в жестких временных рамках, стрессоустойчивость
З/П по договоренности после собеседования
Высылайте резюме c фото и контактным телефоном на hr@astrum.ua

Оператора-режиссера монтажа

Мужчина

— Навыки организации и проведения видеосъемки
— Умение монтировать в программе Adobe Premiere Pro
— Навыки работы с Adobe AffterEffect будут преимуществом
— Навыки работы с PhotoShop
— Креативное мышление, готовность развивать проект
З/П по договоренности после собеседования
Высылайте резюме контактным телефоном на hr@astrum.ua

Якщо про ведучого вимога щодо статі виправдана, то щодо монтажера — ні. Порушення законодавства.

Пригадала, що десь у 2000 році я хотіла стати асистентом режисера на ТПА «Мелорама», навіть по ночах вчилась монтажу у Антона Лірника, було цікаво. Але на той час друзі-чоловіки-режисери відмовили, бо мовляв «ти девочка, тебя нужно беречь, а ассистент это ж, его ганять нужно»… Десь так. Але був очевидний натяк, що потрібний саме хлопець, ну щоби…міг збігати купити щось, бухати з ним-)